MM Stoica se plânge că moare de frig în celulă

Ultima actualizare:

Aşa că e decis să se plângă la Curtea Europeană a Drepturilor Omului (CEDO). De altfel, el l-a însărcinat pe avocatul său să facă urgent o plângere oficială către organismul internaţional, potrivit site-ului oracoluldelabalcesti.ro. Mai exact, MM Stoica spune că în celula în care stă este foarte frig, iar faptul că poate să facă duş doar de două ori pe săptămână îl nemulţumeşte profund.

MM Stoica are de ispăşit o condamnare de trei ani şi şase luni în Dosarul Transferurilor, pentru infracţiunea de înşelăciune. El are de plătit către stat circa 500.000 €, de care nu dispune, informează oracoluldelabalcesti.ro. Cosmin Olăroiu, cel mai bine plătit antrenor român, s-a oferit să-i împrumute acei bani, fără dobândă pe termen foarte lung.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Erling Haaland (EPA) jpg
Kylian Mbappe (EPA) jpg
Lionel Messi, Argentina, Campionatul Mondial (EPA) jpg
Belgia Iran, Campionatul Mondial (EPA) jpg
Istvan Kovacs (EPA) jpg
Uruguay Capul Verde, Campionatul Mondial (EPA) jpg
image png
Kone targa jpg
image
image