Thalia l-a cerut în căsătorie pe Ochoa, eroul mexicanilor

Ultima actualizare:

    Celebra cântăreaţă îl sărută prin televizor pe eroul său
Celebra cântăreaţă îl sărută prin televizor pe eroul său

Guilermo Ochoa e erou naţional în Mexic după meciul mare făcut cu Brazilia şi încheiat 0-0, iar asta îi poate aduce beneficii neaşteptate în plan sentimental.

Cunoscuta cântăreaţă şi actriţă, Thalia, în vârstă de 42 de ani, a fost extaziată de paradele portarului şi a postat pe Instagram ceva şocant. Mai exact, sub o fotografie în care aceasta sărută televizorul pe care apare figura lui Ochoa, este scris mesajul: „Ce meci. Mă voi căsători cu el. Forza Mexic!". E greu de crezut că se va întâmpla însă acest lucru. Asta pentru că Ochoa e într-o relaţie serioasă cu modelul mexican Karla Mora, împreună cu care are şi o fetiţă.

Citeşte mai multe pe Dolce Sport.ro!

Dacă eşti pasionat de fotbal, acum ai şansa de a câştiga o tabletă şi alte zeci de premii! Intră pe secţiuea dedicată Campionatului Mondial de pe dolce-sport.ro şi participă la concurs. AICI aveţi link catre concursul cu întrebări din istoria Mondialelor de fotbal.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
catalin cirjan cerere in casatorie jpg
Italia (EPA) jpg
Mircea Lucescu (Sportpictures) jpg
Mircea Lucescu FOTO EPA/EFE
Gheorghe Hagi | FOTO Facebook: Gheorghe Hagi
Minge World Cup (EPA) jpg
Elena si Ianis Hagi si au botezat fiul, foto Instagram jpg
Slovacia Romania (Sportpictures) jpg
image
image