Elena Merişoreanu, dependentă de operaţii estetice VIDEO EXCLUSIV

Ultima actualizare:
Google Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

    Elena Merişoreanu a trecut prin momente de groază vineri, 30 octombrieFOTO: Arhiva personală
Elena Merişoreanu a trecut prin momente de groază vineri, 30 octombrieFOTO: Arhiva personală

La 66 de ani, Elena Merişoreanu nu se sfieşte deloc să recunoască faptul că recurge la mici artificii estetice ori de câte ori este nevoie. În urmă cu 9 ani, solista de muzică populară a decis, la îndemnul unei prietene, să îşi tatueze buzele, sprâncenele şi pleoapele.

''Am fost la salon, dar mi-am făcut câteva tatuaje cosmetice, mi-am făcut acid hialuronic. De mică mi-am spus că sunt buzată, aşa că oricum nu mi-aş face botox în buze, dar aşa, un acid hialuronic merge'', a dezvăluit solista de muzică populară, pentru emisiunea Click!, difuzată de luni până joi, de la ora 23:30, la Prima TV.

În urmă cu câţiva ani, solista declara pentru Click! că şi-ar face anumite intervenţii: "Am mers deja la un institut de operaţii estetice, dar doctoriţa mi-a spus că nu am nevoie de lifting facial", declara solista, pentru CLick!

Nu fuge de bisturiu, ba mai mult consideră că dacă este nevoie este oricând pregătită pentru o intervenţie de ordin estetic. Vorba aceea: orice artist trebuie să se respecte.

''Nu văd de ce nu aş face. Nu sunt împotrivă! Dacă omul simte nevoia, e foarte bine'', a mai spus Elena Merişoreanu.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
marian godina facebook jpg
antonia alex velea jpg
lora si balan jpg
banner deea maxer jpg
Banner Irina Loghin
HEIDI KLUM GETTY PE LAT jpg
andreea ibacka instagram jpg
Lorenna a chemat poliția și pompierii!
image
image