Bobby Păunescu a stat lângă actorul Andy Garcia la meciul Dinamo - FC Barcelona

Bobby Păunescu a stat lângă actorul Andy Garcia la meciul Dinamo - FC Barcelona

Ultima actualizare:

Starul american este cazat la același hotel unde au stat și fotbaliștii din Spania. După ce vineri seară, în timpul cinei, și-a făcut câteva fotografii împreună cu ei, Andy Garcia a venit pe Arena Națională pentru a-i vedea la lucru. Partida de fotbal s-a încheiat cu victoria catalanilor, scor 2-0.

Sharon Stone și Andy Garcia se află în România luna aceasta pentru a filma pelicula ”What About Love”, în care apar și actori români, printre care Maia Morgenstern. În ultimul deceniu, casele de producție din Occident și-au făcut un obicei din a realiza unele filme în țara noastră datorită costurilor reduse și pentru peisajele puțin antropizate.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Claudia patrascanu FB jpg
adi nartea colaj instagram jpg
Laura Cosoi, foto Instagram jpg
Daniel Buzdugan webp
Andreea Marin a slăbit 5 kilograme în urma Covidului pe care l-a avut luna trecută     Când se va revedea vedeta cu fiica ei, Violeta!
banner sanziana buruiana png
banner oana lis png
Cheloo The Four Cei4 jpeg
image
image