Ea e Marilyn Monroe de România! Dar cu un preţ prea mare pentru muritorii de rând

Ultima actualizare:

    Solista a investit 3.500 € ca să  o comemoreze  pe celebra actriţăFOTO: ARHIVA PERSONALĂ
Solista a investit 3.500 € ca să o comemoreze pe celebra actriţăFOTO: ARHIVA PERSONALĂ

Ce nu fac fanii pentru idolii lor? Sunt în stare de orice ca să le aducă un omagiu, iar un exemplu este solista Adora (28 de ani) - pe numele real Teodora Rusu - care a realizat o şedinţă foto în care arată precum Marilyn Monroe.

 „La 5 august (azi, n.r.) se împlinesc 52 de ani de când a murit vedeta mea preferată. După mine a fost un etalon în frumuseţe şi consider că a fost omorâtă de familia Kennedy”, spune Adora.

Solista şi-a comandat ţinute asemănătoare cu cele ale actriţei de la Alexandra Barna, a fost machiată de Raluca Moldoveanu şi s-a lăsat fotografiată de Mihai Mitrea.

„Am făcut câteva eforturi financiare pentru a arăta ca idolul meu. Sunt fericită că o dată pe an pot face ceva în cinstea ei”, a mai spus solista, care ne-a mărturisit că toate aceste eforturi au costat-o câteva mii de euro. Sursele noastre spun că în jur de 3.500.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Charlize Theron  Profimedia jpg
image png
laura cosoi facebook jpg
Design fără titlu (5) png
Catalin Maruta, Andra, Eva, David, foto Instagram jpg
image png
Vlad Dragulin Malone Baieti de oras (6) jpeg
Loredana Groza, nedespărțită de fiica ei, Elena Boncea
image
image