Fosta iubită a lui Botezatu «plânge» după Berlusconi - FOTO

Ultima actualizare:

"Sunt numai taxe de plătit și mai puțin de muncă. Ar fi nevoie să se ofere italienilor un viitor mai bun" a declarat Valeria Marini într-un interviu acordat cotidianului "Libero", în Sardinia, în timpul filmărilor la pelicula "E io non pago" ("Nici eu nu plătesc") de Alessandro Capone.

Jurnaliștii speculează că actrița ar fi tentată să intre și pe scena politică. "Dacă ar fi să mă gândesc, aș lăsa totul pentru a mă pregăti în modul cel mai bun" mărturisește Valeria Marini, pentru care politica înseamnă "o misiune în care nu se poate improviza".

Din politica italiană, Valeria are o mare stimă pentru fostul premier, Silvio Berlusconi. În perioada în care el era în funcție, "era o atmosferă diferită. Se dorea să se construiască ceva".

Citeşte aici varianta integrală al articolului şi vezi foto



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
banner dan negru png
Simona Halep (Facebook) jpg
image png
antonia instagram jpg
anna lesko colaj instagram jpg
image png
image png
image jpeg
image
actualitate.net
image
actualitate.net