Foști prietenoși! Ce staruri au păstrat o relație apropiată și după despărțire?

Ultima actualizare:

    Cameron Diaz și Justin Timberlake au ramas prietenifoto: Arhiva personală
Cameron Diaz și Justin Timberlake au ramas prietenifoto: Arhiva personală

Faptul că nu mai există iubire între aceste vedete nu înseamnă că trebuie să existe ură. Aceste celebrități au demonstrat că pot rămâne prieteni în ciuda faptului că relația lor amoroasă nu a funcționat!

Iată-i pe cei care au reușit să păstreze relații cordiale și după despărțire!

Cameron Diaz și Justin Timberlake

Cei doi actori s-au cunoscut la Nicklodeon Kids` Choice Awards, 2013. La puțin timp de la acest eveniment, Cameron și Justin au început să se întâlnească. Relația lor a durat până în decembrie 2006, când cei doi au anunțat că s-au despărțit.

Cu toate acestea, Cameron și Justin au păstrat o relație strânsă, de amiciție. „Sunt prietenă cu foștul meu iubit. Am investit sentimente în oamenii care au investit, la rândul lor, sentimente în mine”, a declarat, la un moment dat, Cameron.

Vezi pe www.okmagazine.ro ce alți foști sunt la fel de prietenoși!



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Babasha jpg
vica blochina dezvaluiri iubit jpg
image png
Gigi Becali sport ro jpeg
Gabriela Cristea, foto Instagram jpg
banner dan negru maruta png
carmina liviu varciu instagram jpg
Giulia Anghelescu are mari emotii pentru examenele fiicei sale
image
image