George Clooney: «Când mă simt singur beau cam mult»

Ultima actualizare:

În cadrul unui interviu pentru Hollywood Reporter, carismaticul actor a recunoscut că uneori se simte singur şi consumă destul de mult alcool.

"Îmi place să beau, dar în momentele în care mă simt singur pot depăşi limita de la distracţie la consum exagerat de alcool, seara târziu fără niciun motiv. Aşa că m-am oprit. Nu am mai băut de la Anul Nou", a povestit George Clooney.

De asemenea, starul a spus că are probleme cu somnul şi se trezeşte de cinci ori pe noapte.

Întrebat dacă şi-ar dori o carieră în domeniul politic, George Cooney a spus că nu crede că are vreo şansă. "M-am culcat cu prea multe femei, am consumat mult prea multe substanţe interzise şi am participat la prea multe petreceri".



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
britney baieti instagram jpg
Gabriela Prisacariu, foto Instagram jpg
Delia, foto Instagram jpg
Diana Matei, foto Instagram jpg
Anamaria Prodan și Andreea Sandu, premiate la Brașov foto: Arhiva personală
Dana Rogoz, foto Instagram jpg
mel brooks jpg jpeg
dorian popa jpg
image
image