Kinsey Wolanski a vrut să recidiveze la Copa America, dar a fost prinsă!

Ultima actualizare:

    Kinsey Wolanski, scoasă de pe teren la finala Ligii Campionilor
Kinsey Wolanski, scoasă de pe teren la finala Ligii Campionilor

Blonda care a intrat pe teren în finala Ligii Campionilor a intenționat să facă la fel în ultimul act al Copei America.

Puțin a lipsit ca meciul Brazilia – Peru (3-1) disputat duminică pe „Maracana” să fie întrerupt de Kinsey Wolanski, tânăra de 22 de ani care a pătruns în spațiul de joc la partida Liverpool – Tottenham din urmă cu o lună. Dacă americanca și-a dus planul până la capăt în finala Ligii Campionilor, impresionând o lume întreagă, la Copa America a eșuat. „Am zburat în Brazilia, ne-am deghizat și am ajuns la locurile noastre din tribune. Totul s-a termninat cu Vitaly reținut de 20 de stewarzi. Tocmai am ieșit din închisoare și ne bucurăm de vacanță în Brazilia”, a scris frumoasa blondă pe pagina sa de Intagram. Pentru gestul de la Madrid, Kinsey Wolanski și iubitul ei, Vitaly, sunt interziși pe stadioane, dar cei doi vor încerca în continuare să se facă remarcați și să-și crească popularitatea, în special pe rețelele de socializare. După ce a pătruns pe teren la finala Ligii Campionilor, Kinsey și-a crescut numărul de admiratori de pe Instagram cu aproape trei milioane de persoane.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
britney baieti instagram jpg
Gabriela Prisacariu, foto Instagram jpg
Delia, foto Instagram jpg
Diana Matei, foto Instagram jpg
Anamaria Prodan și Andreea Sandu, premiate la Brașov foto: Arhiva personală
Dana Rogoz, foto Instagram jpg
mel brooks jpg jpeg
dorian popa jpg
image
image