Moştenitorul grupului Fiat, fotografiat cu un transsexual

Moştenitorul grupului Fiat, fotografiat cu un transsexual

Ultima actualizare:
simeon stalpnicul png

Moştenitorul grupului Fiat, Lapo Elckann, a fost părăsit de logodnica şi verişoara sa de gradul al doilea din cauza unor fotografii în care acesta era surprins cu un transsexual.

Potrivit unui articol publicat pe pagina electronică a ziarului "La Repubblica", Lapo Elkann, nepotul preşedintelui de la Fiat, Gianni Agnelli, a plătit 300.000 de euro pentru a împiedica publicarea unor fotografii care îl înfăţişau în compania unui transsexual.

Despre existenţa acestui serviciu fotografic a vorbit unul dintre paparazii cercetaţi de către procurorul Frank Di Maio pentru extorsiune şi şantaj la adresa vedetelor.

Potrivit celui interogat, Elckann a plătit 300.000 de euro pentru retragerea fotografiilor. Se pare că ar fi trebuit să fie publicate în faimoasa revistă italiană, "Chi".

În urmă cu scurt timp, Elckann a fost părăsit de verişoara şi, în acelaş timp, logodnica sa. Se pare că relaţia dintre Lapo şi transsexual a stat la baza aceste despărţiri. Fotografiile fuseseră făcute la Paris.

Vezi aici GALERIE FOTO INCENDIARĂ cu cea care l-a părăsit pe Lapo



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Georgina Rodriguez  Instagram jpg
Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez  foto   Profimedia, Instagram jpg
banner Annes png
alina puscau instagram jpg
gabriela cristea instagram jpg
image png
alina puscau instagram jpg
Urmează proiecte frumoase pentru Wilmark pe care îl puteți vedea în fiecare vineri și la emisiunea “Vorbește Lumea” de la ProTV
image
image