Rihanna a purtat o vestimentaţie controversată la Paris: ce chip avea imprimat pe tricou?

image
Rihanna a purtat un tricou imprimat cu un chip misterios. (Foto: Dan Finţescu / Kiss FM)

Vestimentația purtată de Rihanna la concertul susținut de divă în sala de spectacole Le Trianon din Paris a stârnit numeroase controverse printre jurnaliști și fani, scrie DJ-ul Kiss FM Dan Fințescu, prezent la eveniment.

Fințescu o însoțește pe artistă într-un turneu european, împreună cu peste 200 de jurnaliști, bloggeri și fani din 80 de țări.

„Jurnaliștii prezenți la concert au fost șocați atunci când au văzut prima dată tricoul negru al Rihannei, crezând că este vorba despre o prelucrare a pozei cu ea maltratată de Chris Brown. Amatorii de teoria conspirației încă mai dezbat subiectul și la aceasta oră", a declarat Dan Fințescu pentru Kiss FM.

image
Rihanna a purtat un tricou imprimat cu un chip misterios. (Foto: Dan Finţescu / Kiss FM)

Dan Fințescu a pornit în turneu împreună cu Rihanna, trimis de Kiss FM și de Universal Music România. Primele destinații au fost Stockholm și Paris, unde artista a concertat în fața a mii de fani. În următoarele zile, DJ-ul Kiss FM va fi prezent la concertele din Berlin și Londra ale cântăreței.

5 carmen iohannis prima zi de scoala 4 jpg jpeg
Fulgy, fiul Vioricăi, s a certat cu vânzătoarele jpeg
alina ilan laufer jpeg
image png
https   www cancan ro wp content uploads 2022 06 A03I5577 scaled webp
BeFunky collage (40) jpg
ioana nastase fiu3 webp
BeFunky collage (41) jpg
image
adevarul.ro
image
adevarul.ro
image
image
image
image
BeFunky collage (41) jpg
image png
alina ilan laufer jpeg
amenda uriasa concert manele florin salam piata obor 776476 jpeg
nota bac fiica adriana iliescu eliza sefa promotie 776494 jpeg
Fulgy, fiul Vioricăi, s a certat cu vânzătoarele jpeg