Rod Stewart: «Foloseam supozitoare cu cocaină ca să nu-mi distrug nasul»

Ultima actualizare:

Cu toate că susține că nu a fost niciodată dependent de cocaină, Stewart spune că se temea ca acest drog să nu-i distrugă septul nazal și atunci a decis să consume cocaină într-un mod mai puţin obişnuit, pe cale anală.

"Puneam drogul într-o pilulă mică, aşa cum fac francezii - un supozitor. Am făcut asta o vreme", a declarat Rod Stewart.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
images (2) jpg
ana morodan jpg
alexandra stan instagram jpg
image png
image png
image png
image png
Cum se pregătește Cătălin Botezatu să plece din nou la Londra
image
image