Rușinos! Robbie Williams a recunoscut că a fumat cannabis la Palatul Buckingham

Ultima actualizare:

    2012. Artistul a cântat la jubileul de argint al reginei Elizabethfoto: Guliver/Getty Images
2012. Artistul a cântat la jubileul de argint al reginei Elizabethfoto: Guliver/Getty Images

Robbie Williams a recunoscut recent într-un interviu că a fumat un joint chiar la Palatul Buckingham.

Întrebat de reporter dacă s-a simţit vreodată rău când a fost invitat la palat, cântăreţul a răspuns: „Dacă am vomitat vreodată la palat? Nu. Nici vorbă. Am fumat un joint acolo”, ar fi spus Robbie, potrivit The Mirror.

Se pare că momentul cu pricina ar fi avut loc chiar în 2012, când Robbie a susţinut un concert în apropiere de Queen Victoria Memorial din faţa palatului Buckingham. Atunci se sărbătorea jubileul de diamante al reginei Elizabeth a II-a.

Artistul britanic s-a declarat atunci "încântat şi onorat" pentru includerea sa în line up-ul concertului alături de alţi cântăreţi britanici de renume precum Paul McCartney, Elton John, Tom Jones şi Shirley Bassey.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
banner Mihai Sturzu jpg
Gigi Becali e pe lista neagră a stiliștilor foto: Facebook
Lidia Buble, foto Instagram jpg
mirabela dauer jpg
Emil Rengle și Alejandro s-au logodit anul trecut foto: Instagram
image png
banner Nouria Nouri png
image
image