Victoria Beckham: «Este greu să fi femeie în Spania»

Ultima actualizare:

Victoria Beckham, soţia fotbalistului David Beckham, nu s-a simţit foarte bine în perioada în care a locuit în Spania, între anii 2003-2007, când soţul său a evoluat pentru Real Madrid, anunţă agenţia de presă Europa Press.

Vezi pe adevarul.es cu ce personaj de desene animat au asemănat-o copiii pe Victoria Beckham

Într-un interviu acordat pentru revista britanică "Harper's Bazaar" fosta solistă a formaţiei Spice Girls a declarat că simţea cum relaţia dintre ea şi soţul său era inegală. Lucru care nu se mai întâmplă de când familia s-a mutat la Los Angeles.

"Spania mi s-a părut un pic înşelătoare. Statele Unite se bazează pe egalitate, indiferent dacă eşti bărbat sau femeie. În Spania este mai greu pentru femei. Dar în momentul în care am aterizat la Los Angeles această egalitate s-a restabilit", a declarat Victoria, referindu-se la relaţia dintre ea şi David.

Creatoare de modă, "Posh Spice" susţine că fiul său Romeo, în vârstă de şapte ani, se simte atras de lumea modei şi o însoţeşte de multe ori la serviciu.

"Noaptea trecută am mers la cină şi Romeo s-a îmbrăcat în costum, cămaşă şi cravată. Dacă poate, se îmbracă zilnic aşa. Îi place moda", a mai declarat Victoria.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
mel brooks jpg jpeg
dorian popa jpg
Banner Ioana Ginghină
Monica Anghel ne-a asigurat că se simte foarte bine și se află în perioada de recuperare fiind nevoită să poarte o perioadă și ochelari de soare pentru a o proteja de lumina puternică de afară
doina teodoru scarlatescu 3 1 v1 e1692797242627 jpg
dan negru png
Valentina Pelinel Cristi Borcea 01 Instagram Valentina Pelinel jpg
banner andra jpg
image
image