Whitney Houston, în turneu

Ultima actualizare:

Whitney Houston a declarat că este nerăbdătoare să plece în turneu. The Sun scrie că acesta este primul turneu de o asemenea anvergură pe care cântăreaţa îl va susţine după zece ani.

Primul concert va avea loc în 8 aprilie pe arena MEN din Manchester, apoi va urma Glasgow, Birmingham, Newcastle şi Arena O2 din Londra pe 25 aprilie.

"De abia aştept să cânt pisele de pe noul album alături celelalte melodii consacrate", a declarat artista.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
melek jpg
dorian popa chelutu jpg
Traseul de vacanță al lui Alejandro Martinez ex-Mandinga
mirabela dauer audiata la dna pentru locul de veci de la zisu avocat dansa a apreciat ca este ca o pretuire pentru cariera sa 980697 jpeg
rana peste iepure jpg
Planuri mari pentru Geanina Ilieș
image png
image png
image
image