Andra și Bisbal își lansează clipul la «Românii au talent»

Ultima actualizare:

    Andra și David Bisbal sunt  convinși că piesa va fi  hit-ul verii în toată lumea
Andra și David Bisbal sunt convinși că piesa va fi hit-ul verii în toată lumea

Andra (29 de ani), jurata concursului ”Românii au talent” (PRO TV), are mari emoții, căci astăzi le prezintă fanilor videoclipul piesei „Without you”, înregistrat împreună cu spaniolul David Bisbal (36 de ani), cunoscut datorită hit-ului ”Buleria”.

Lansarea producției muzicale va avea loc la ora 18.00, pe canalul solistei de Youtube, dar și la emisiunea „La Măruță”(Pro TV), unde telespectatorii pot urmări, timp de o oră, și un material exclusiv de la filmarea videoclipului, regizat de Alex Ceauşu. Andra și David vor cânta melodia „Without you” și diseară, de la orele 20.30, la „Românii au talent”, în cea de-a patra semifinală a show-ului: „L-am invitat pe David în România pentru a lansa piesa cu un show deosebit și m-am gândit că scena de la «Românii au talent» e cel mai potrivit loc pentru asta”, a spus Andra. Cântărețul crede în succesul melodiei: „Am venit special în România să lansăm piesa care sper să fie hit-ul verii 2016 în toată lumea. Andra are o voce incredibilă și sunt sigur că show-ul de vineri seara va fi spectaculos”, a spus Bisbal.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
Gigi Becali sport ro jpeg
Gabriela Cristea, foto Instagram jpg
banner dan negru maruta png
carmina liviu varciu instagram jpg
Giulia Anghelescu are mari emotii pentru examenele fiicei sale
Design fără titlu (6) png
Unde își duce Dorian Popa soția la începutul lunii august și de ce și-a amânat luna de miere
image
image