Andreea Mantea a slăbit după Sărbători cu un ceai-minune

Ultima actualizare:

    Andreea Mantea își menține silueta cu ceai din fructe exotice
Andreea Mantea își menține silueta cu ceai din fructe exotice

O vezi mereu pe micile ecrane în rochii mulate, fuste scurte sau bluze cu decolteu. La cei 33 de ani, Andreea Mantea poate da clasă multor adolescente, deşi este şi mămică. După Sărbători, majoritatea vedetelor s-au plâns de câteva kilograme în plus.

Şi Andreea Mantea se numără printre ele, mai ales că a recunoscut că nu se poate abţine de la bunătăţile gătite de mama ei. A mâncat dulciuri cot la cot cu fiul ei David, însă după ce s-a încheiat festinul, celebra prezentatoare de la Kanal D a revenit la obiceiurile bune. A intrat în sala de sport şi a combinat mişcarea cu alimentaţia sănătoasă, dar mai ales cu o băutură minune, care a ajutat-o să slăbească şi să fie tonică. Este vorba despre un ceai 100% natural, extrem de eficient în lupta cu kilogramele care are la bază fructe exotice precum mango, ananas, nucă de cocos, portocale, lămâie, din care sexoasa vedetă bea două sticle pe zi. Cu zâmbetul pe buze şi super energică, Andreea a revenit la emisiunea «Puterea dragostei», de la Kanal D, cu câteva kilograme în minus.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
doina teodoru scarlatescu 3 1 v1 e1692797242627 jpg
dan negru png
Valentina Pelinel Cristi Borcea 01 Instagram Valentina Pelinel jpg
banner andra jpg
Catalin Botezatu, foto Instagram jpg
Tzanca Uraganu bani falsi captura Tiktok jpg
liliac indian getty1 jpeg
banner Cornelia si Lupu Rednic png
image
image