Anna Lesko s-a închis trei săptămâni în casă după ce a fost tâlhărită

Ultima actualizare:

"La un moment dat am simţit prezenţa cuiva, nu mi-am făcut griji, nu era nici măcar ora 10.00. M-a lovit, mi-a smuls geanta şi a fugit", a declarat Anna Lesko pentru Happy Hour, citată de Mediafax.

"Nu înteţeg de ce trebuia să mă agreseze, a fost ceva îngrozitor", a povestit Anna Lesko.

Ea a mai spus că vreme de trei săptămâni s-a închis în casă şi a refuzat să vadă pe cineva dar, mai ales, a refuzat să fie văzută. Şi-a anulat concertele şi a preferat să se refugieze în pictură.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Anamaria Prodan și Andreea Sandu, premiate la Brașov foto: Arhiva personală
Dana Rogoz, foto Instagram jpg
mel brooks jpg jpeg
dorian popa jpg
Banner Ioana Ginghină
Monica Anghel ne-a asigurat că se simte foarte bine și se află în perioada de recuperare fiind nevoită să poarte o perioadă și ochelari de soare pentru a o proteja de lumina puternică de afară
doina teodoru scarlatescu 3 1 v1 e1692797242627 jpg
dan negru png
image
image