Brigitte şi-a ascuns nasul operat după o valijoară

Brigitte şi-a ascuns nasul operat după o valijoară

Ultima actualizare:

    Şi-a acoperit faţa ca  să nu fie fotografiatăFoto: Bogdan Ionescu
Şi-a acoperit faţa ca să nu fie fotografiatăFoto: Bogdan Ionescu

Soţia lui Ilie Năstase (70 de ani), Brigitte, şi-a dorit un nas mai mic şi mai cârn, înainte de Paşte, astfel că săptămâna trecută a suferit o operaţie de rinoplastie, la o clinică din Turcia, prilej cu care şi-a rezolvat şi deviaţia de sept.

Intervenţia chirurgicală a decurs bine, iar medicii au externat-o joi, 13 aprilie, zi în care ea a şi revenit acasă. Ajunsă pe Aeroportul “Henri Coandă”, bruneta şi-a pus valijoara în dreptul feţei, pentru a-şi acoperi nasul plin de pansamente crem, fază surprinsă de fotoreporterii Click!


    Brigitte avea  joi nasul plin de  pansamenteFoto: Bogdan Ionescu
Brigitte avea joi nasul plin de pansamenteFoto: Bogdan Ionescu

Asaltată de ziarişti, ea a povestit despre operaţia în valoare de 3.500 €, dar şi despre Ilie, care îi căra de zor bagajele.

În ultima vreme, cei doi au revenit la sentimente mai bune şi au decis să-şi mai dea o şansă. Brigitte Năstase (40 de ani) s-a mutat în urmă cu două săptămâni din căminul conjugal, dar e decisă să revină cât mai curând alături de Ilie.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
francisca jpeg
image png
Mohombi (39 de ani) a făcut super show vineri seară la cea de-a 6-a ediție Young Island Festival de la Bacău
rares cojoc claudia dumitru colaj instagram jpeg
image png
FotoJet (15) jpg
elena jpg
Cătălin Botezatu a prezentat trei colecții într-o seară  la  festivalul International Fashion Island în Malta
image
image