Cabral se apucă de cântat piese latino

Ultima actualizare:

    Cabral e bun la toate:  e actor, prezentator tv,  motociclist și, mai  nou, cântăreț. Vedeta PRO TV a acceptat provocarea lui DJ Morris
Cabral e bun la toate: e actor, prezentator tv, motociclist și, mai nou, cântăreț. Vedeta PRO TV a acceptat provocarea lui DJ Morris

Şi nu singur, căci la invitaţia lui Morris (Marius Iancu, pe numele lui adevărat, 39 de ani), a acceptat să înregistreze o piesă latino.

“L-am ales pe Cabral pentru că e o figură aparte, în peisajul autohton. Am înregistrat piesa „Rumba” cu gândul la el, iar când i-am spus a fost de acord imediat. Vom filma şi un videoclip la piesa aceasta, însă din cauza timpului am tot amânat momentul. Dar se va filma săptămâna viitoare şi va fi unul special”, ne-a spus Morris, căruia i se mai spune şi Pitbull de România.

Interpretul a mai lansat şi alte hit-uri, precum „Awela” sau „Desire”, iar Cabral (38 de ani) este pentru prima oară pus în această postură. A fost actor de film şi telenovele, prezentator TV şi de evenimente, însă niciodată cântăreţ. În 2006, Cabral a jucat alături de Pink în filmul horror “Catacombs”, de la Hollywood, filmat în România. La începutul anului a prezentat showul „Sunt celebru, scoate-mă de aici”, iar în vară “Ce spun românii”, la Pro TV.



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
banner daniela gyorfi jpg
5 ionut si dragos dolanescu jpg jpeg
mugur mihaescu jpg
adina halas 00 06 22 561 png
image jpeg
russell brand Foto Getty Images
image png
sami sheen instagram jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net