Cătălin Moroșanu a avut o copilărie plină de aventuri: «Am salvat un copil de la înec când aveam 14 ani»

Ultima actualizare:
Google Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

    Cătălin MoroșanuFoto Facebook
Cătălin MoroșanuFoto Facebook

Cătălin Mărășanu a povestit despre cele mai emoționante aminitiri din copilărie, atunci când a trăit în copilărie. La vârsta de 14 ani, el a salvat un copil de la înec.

El a mărturisit că a luat 9 în examenul de bacalaureat și a început să se bată în diverse țări cu celebrități din lumea luptelor imediat după ce a terminat Facultatea de Drept.

"Eu am trăit în pădure. (...) Am salvat și un copil de la înec când aveam 14 ani. Mi-am amintit de copilărie, de pădure, și mi-a venit chestia asta în cap. Citeam pentru capacitate, a început să plângă (copilul). M-am dus în apă și l-am prins de mânuță. Avea ochii deschiși și mult mâlc printre dinți și așa...și i-am făcut respirație gură la gură. Te ții de nas și bagi respirație. (...) Copilăria pe care am avut-o la cămin m-a călit. (...) Am luat nota 9 la bac. Am terminat Facultatea de Drept. (...) Am început să mă bat din ce în ce mai tare și să merg în Japonia, Tokyo. Mă băteam cu celebrități în afară, iar eu am crescut în pădure, mergeam cu vaca pe câmp. Noi suntem împreună de 16 ani. Ne cunoaștem de la vârsta de 17 ani. Stăteam la cămin și împărțeam o conservă cu ton. Chiar sunt norocos că am găsit o pe sooția mea. Mi-a dăruit o fetiță, o cheamă Natalis. Știa care e plata, lipsa de acasă. Multe sacrificii, dar am  mers mai departe. Am făcut un copil, o să mai facem un copil. Ea e medic stomatolog. Deci tot timpul ne-am împins unul pe altul și așa reușim să fim o familie. respect femeile din două motive: din cauza mamei mele și a soției. Visul meu e să mi fac o academie, un templu al artelor marțiale. Să schimbăm sănătatea prin sport, să creștem. Anul ăsta mai am patru meciuri, mai lupt doi ani și apoi mă apuc de templu", a mărturisit Cătălin Moroşanu pentru "Acces Direct". 



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
colaj casa (9) jpg
Dr. Oana Turcu, Doctor în Beauty Management, specialist în cosmetică profesională, ne-a explicat exclusiv pentru Click! ce ar trebui să facem înainte de prima expunere la soare
Shakira, foto Instagram jpg
Banner Gherghina Stancu
Secretul Ginei Pistol, prezentatoarea de la MasterChef
valentina pelinel si cristi borcea alaturi de copii jpg
maruta png
image png
image
image