Ce spune Gheboasă despre Erika Isac: „E o femeie...”

Ce spune Gheboasă despre Erika Isac: „E o femeie...”

Rapperul Gabriel Gavriș, alias Gheboasă, se declară încântat de melodia despre care se spune că a împărțit România în două, în ultimele zile, „Macarena” a trapperiței Erika Isac.

Erika jpg

„Mi se pare că Erika e mai mult decât un personaj care a prins la public. O văd ca pe o femeie foarte puternică, în vogă deja, și asta într-un timp scurt, capabilă să închidă gura multor bărbați, dar și a femeilor care gândesc altfel!”, a declarat „Gheboasă” pentru canal33.ro.

În opinia sa, lumea nu ar trebui surprinsă de limbajul melodiei, fiindcă cuvintele considerate „normale de unii sau porcoase de către alții” sunt cunoscute de mai toată lumea.

Erika Isac a reușit la 24 de ani să dea marea lovitură cu melodia sa, „Macarena”. Apariția ei pe scena emisiunii „X Factor” și „One True Singer” trecuse aproape neobservată, în ciuda faptului că Ștefan Bănică sau Delia îi apreciaseră calitățile muzicale. Citește continuarea pe canal33.ro.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
alessandra ambrosio costum baie instagram jpg
marco furlan jpg
Laura Cosoi și Cosmin Curticăpean jpg
banner nelu vlad png
florin ristei andreea ramona instagram jpg
Andreea Marin, foto Instagram jpg
Speak a revenit la Bacău
Laura Cosoi, foto Instagram  jpg
image
image