„Chestiunea Zilei” chiar se întoarce la Pro TV? Ce spune Florin Călinescu

Ultima actualizare:

    Florin Călinescu, pe vremea când făcea ”Chestiunea zilei” la Pro TVfoto: captură
Florin Călinescu, pe vremea când făcea ”Chestiunea zilei” la Pro TVfoto: captură

După o primăvară plină, în care a fost jurat în show-urile “Uite cine dansează” şi “Românii au talent”, la Pro TV, Florin Călinescu se pregăteşte de toamnă. Actorul şi omul de televiziune a testat terenul pe reţelele de socializare, cu câteva propuneri foarte interesante, iar acum a anunțat că proiectele lui sunt pe cale să devină realitate.

După ce a fost jurat în show-urile “Uite cine dansează” şi “Românii au talent”, Florin Călinescu a descoperit Facebook-ul şi a început să facă transmisiuni în direct. Asta i-a adus aminte de perioada de glorie de la începuturile Pro TV, când ”Chestiunea Zilei” făcea audiențe uriașe.

Prin urmare, Călinescu și-a întrebat fanii dacă și-ar dori să-l vadă din nou în serialul “Tanti Florica” sau la cârma emisiunii “Chestiunea Zilei”. Cum reacțiile prietenilor săi virtuali au fost foarte bune, vedeta a publicat recent un mesaj pe Facebook în care lăsa să se înţeleagă că este gata de sezonul de toamnă de la Pro TV.

“Poate că e târziu pentru unii. Nu mă uit niciodată la ceas decât atunci când trebuie să ajung la program. Aproape tot ce am vorbit e gata. Mai ales radio. Mi-ar mai plăcea să îmi fac o echipă de actoraşi ca pe vremea CZ (“Chestiunea Zilei”, n.r.). Şi multe altele”, a scris maestrul pe pagina lui personală.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
images (2) jpg
ana morodan jpg
alexandra stan instagram jpg
image png
image png
image png
image png
Cum se pregătește Cătălin Botezatu să plece din nou la Londra
image
image