Cristina Spătar şi sora ei, reuniune mult aşteptată. Ce au făcut împreună

Ultima actualizare:

Motiv de sărbătoare în familia Cristina Spătar ! Sora ei a vizitat-o chiar de Sfântă Mărie, când şi-a sărbătorit onomastica atât ea, cât şi fetiţa ei în vârstă de un an şi jumătate, Aida Maria. Doamna Ionescu, soacra solistei, şi-a răsfăţat fetele cu bunătăţi preparate de ea.

Weekend-ul trecut a fost unul de pomină pentru Cristina Spătar. Atât ea, cât şi Aida poartă şi numele Maria, astfel încât au fost răsfăţatele familiei, care s-a adunat cu mic, cu mare, acasă la solistă. Însă anul acesta, cea mai mare surpriză a fost prezenţa surorii ei, Narcisa, pe care nu o mai văzuse de ceva timp şi care a venit special pentru ea din Dubai împreună cu cele doua fete ale sale de 10, respectiv 12 ani.

Prezentatorul a făcut naveta între capitală şi litoral jpeg

"Totul a fost gătit de soacra mea, care ne-a răsfăţat cu salată de boeuf, sărmăluţe şi tort făcut în casă. Aida şi Albert au fost  încântaţi de prezenţa verişoarelor, aşa că ne-am bucurat cu toţii de o zi minunată în sânul familiei", a povestit solista care, tot de Sfântă Mărie, l-a dus pentru prima oara în această toamnă pe Albert la grădiniţă.

Echipaţi corespunzător, cuplul s a plimbat în zona Floreasca  jpeg



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
puya imagini casa fundulea 12 webp
oana roman aniversare egipt webp
Banner Mihai Traistariu
image png
banner victor socaciu jpg
Nicole Kidman  foto   Profimedia jpg
beyonce lenjerie intima instagram jpg
Ce s-a întâmplat cu prezentarea de modă din Dubai a lui Brigitte Pastramă
image
image