„Cronica Cârcotașilor” se va auzi din nou la radio! Ce post va difuza emisiunea

Ultima actualizare:

    Cronica Cârcotașilor se mută din nou la radioFoto: Prima Tv
Cronica Cârcotașilor se mută din nou la radioFoto: Prima Tv

„Cronica Cârcotașilor” se va auzi din nou în radiourile bucureștene, din luna februarie. Anunțul a fost făcut chiar de realizatorul emisiunii, Șerban Huidu, la Gold FM, postul de radio care va prelua emisiunea online a Cârcotașilor.

Cronica a mai fost difuzată la radio, la Kiss FM, în 2014, dar, după un contract de zece ani, Huidu a plecat de la acest post. De luna viitoare, Cronica se va auzi pentru prima dată la un post cu acoperire în toată Capitala, Gold FM, relatează Pagina de Media.

Emisiunea va fi prezentată în formatul Șerban Huidu – Codruț Kegheș (Dezbrăcatu’) – Orlando și va fi difuzată între orele 7.00 și 10.00 a.m.

„Ceea ce am început în aprilie, ca un proiect din pasiune, nu unul comercial, s-a dovedit a fi cerut. Primii care au avut această cerere au fost Fresh FM, care acoperă o parte din sudul României (Slobozia, Oltenița, Târgoviște, Urziceni)”, a declarat Șerban Huidu.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Design fără titlu (7) png
banner post negru png
cheloo jpeg
Banner Irinel Columbeanu
reese witherspoon rochie roz profimedia jpg
banner cornel pasat jpg
Mai face Carmen Negoiță vacanțe cu cei doi copii?
Xonia și-a vizitat părinții în Australia
image
image