Culmea cochetăriei! Andreea Esca, asortată cu soțul la Radar de Media

Ultima actualizare:

    Andreea Esca a purtat o rochie neagră cu model grafic gri și un cardigan turcoazfoto: Sever Gheorghe
Andreea Esca a purtat o rochie neagră cu model grafic gri și un cardigan turcoazfoto: Sever Gheorghe

Andreea Esca e o vedetă foarte cochetă, iar asta se vede în toate aparițiile publice ale știristei de la PRO Tv. Andreea iubește culorile și nu se teme să aleagă nuanțele tari în contexte în care alte vedete merg pe negru, pentru mai multă siguranță. La cel mai recent eveniment la care a participat, vedeta PRO Tv a avut o grijă în plus, să se asorteze cu soțul ei, Alexandre Eram.

Andreea Esca (43 de ani) a participat miercuri seară la Gala Premiilor Radar de Media împreună cu soțul ei, Alexandre Eram. La 20 de ani de când a spus pentru prima oară ”Bună seara, România! Bună seara, București”, de la pupitrul celui mai important jurnal de știri de la Pro Tv, și la 15 ani după ce i-a spus ”DA!” partenerului ei de viață, Andreea afișează în continuare același zâmbet irezistibil.

Vedeta a ales pentru acest eveniment o rochie din lână, neagră cu model grafic gri, și un cardigan turcoaz. Cardiganul se asorta perfect cu eșarfa soțului Andreei, de asemenea turcoaz, dar un ton mai deschis.

Andreea Esca a asortat cardiganul turcoaz cu eșarfa soțului ei
Andreea Esca a asortat cardiganul turcoaz cu eșarfa soțului ei

Andreea Esca și Alexandre Eram sunt căsătoriți din anul 2000 și au împreună doi copii, Alexia (15 ani) și Aris (12 ani).



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
dani stoian instagram 2 jpg
banner anca parghel png
nicoleta luciu facebook jpg
banner diana enache png
Sharon Stone  foto   Profimedia jpg
VIDEO TEMISAN SLUJBA  mp4 thumbnail png
banner Nicoleta Nuca jpg
monica dascalu instagram jpg
image
image