Cum și-a sărbătorit Adina Postelnicu din trupa Heaven nepoțelul. Max a împlinit 10 ani și a fost răsfățat de mătușa lui vedetă
Adina Postelnicu din trupa Heaven și-a sărbătorit zilele trecute nepoțelul, pe Max, care a împlinit 10 ani și îi este ca un frate fiicei sale, Zaynab Maria.








A fost o petrecere pe cinste, cu aproape 40 de invitați, organizată la un super loc de joacă, tot acolo unde și verișoara lui, fiica Adinei Postelnicu de la Heaven, și-a serbat și ea ziua de naștere la un moment dat. Zaynab are acum 6 ani și jumătate și își consideră verișorul ca pe un frate adevărat.
„Petrecerea a fost cadoul din partea mea și a surorii mele"
Artista îi răsfață mereu pe amândoi și nu face diferența între cei doi copii care au crescut practic împreună. De ziua nepoțelului ei, Adina de la Heaven și-a dorit ca acesta să se simtă un răsfățat așa că i-a îndeplinit toate dorințele și i-a organizat o zi de naștere ca la carte, o adevărată super petrecere.
„Nepoțelul meu Max, a împlinit 10 ani. I-am făcut petrecere surpriză la un parc de distracții unde îi place lui mult să meargă. A avut 38 de invitați. El este pasionat de tot ce înseamnă tehnologie și cadourile toate au fost din zona asta. Petrecerea a început la ora 14.00 și s-a terminat la 21.00 pentru că s-a închis locația…altfel sărbătoritul ar mai fi stat acolo. Este locul lui preferat de joacă. Aici nu au cum să se plictisească. Petrecerea a fost cadoul din partea mea și a surorii mele. Acum nu-i mai cumpăr eu nimic, doar îi virez banii pe card să își cumpere el ce își dorește”, ne-a povestit pentru Click! Adina de la Heaven.
„Mi-a promis că îmi face o piesă”
De obicei, vedeta este o mătușă generoasă și își susține nepotul care este și talentat în zona muzicală. La rândul său, acesta i-a promis că îi va face curând și o surpriză artistică.
„Sunt mătușa lui preferată pentru că îi îndeplinesc toate dorințele. Este Youtuber, are și canal de Youtube, suntem foarte mândri de el pentru că vorbește perfect engleză. Sunt ca o a doua mamă pentru el și apreciez faptul că o iubește foarte mult pe Zaynab, sunt și împreună la aceeași școală.
Banii pe care îi primește de la noi îi investește în laptopuri, calculatoare și muzică. Vrea să devină compozitor și face piese, își cumpără tot felul de programe să compună, mi-a promis că îmi face o piesă ca să fiu mândră de el și abia aștept să văd ce îmi pregătește în acest sens!”, ne-a mai povestit Adina Postelnicu despre relația pe care ea o are cu nepotul ei apropiat și preferat.



































