«Delicious» Alexandra Stan cântă cu cei de la Hi-Q - VIDEO

Ultima actualizare:

    Alexandra Stan
Alexandra Stan

După ce s-a remarcat de curând cu piesa house "Lollipop", Alexandra Stan apare într-o nouă colaborare cu cei de la Hi-Q, interpretând într-un stil mult diferit faţă de prima melodie.

Iar dacă după ascultarea single-ului "Lollipop" ar fi existat vreun dubiu asupra talentului şi performanţelor vocale ale Alexandrei Stan, acestea sunt mult mai bine evidenţiate în balada "Mor de dor" interpretată alături de trupa Hi-Q.

Fiind o piesă ritmată, alertă cu tot soiul de efecte electronice şi chiar postura Alexandrei din clipul "Lollipop" le-ar fi permis criticilor să spună că blondina nu e decât o piţipoancă ce se foloseşte de muzică pentru a apărea în lumina reflectoarelor.

Ei bine, asemenea prime impresii pot fi anulate sau confirmate, după ascultarea "Mor de dor", o piesă lentă în care se pune mai mult accentul pe voce, decât pe efectele induse electronic.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
catalin maruta
pescobar instagram jpg
irina si razvan fodor jpg
banner andreea balan jpg
banner elisabeta lipa jpg
andreea popescu instagram jpg
Design fără titlu (5) png
Banner Rica Răducanu
image
image