E insistentă, nu glumă! O concurentă a venit de patru ori la "Vocea României"

Ultima actualizare:
Lavinia
Lavinia

A intrat emoţionată pe scenă şi deşi are o voce puternică nu i-a convins pe juraţi. Lavinia a mărturisit că a venit de patru ori la "Vocea României" şi că deşi a înregistrat eşec după eşec nu se va da bătută până când unul dintre antrebnori o va coopta în echipa lui.

Tânăra a încercat să întoarcă măcar un scaun, însă până la finalul piesei nu a convins pe nimeni. "Am simţit că zbiară cineva la mine să mă întorc", a comentat Marius Moga după prestaţia Laviniei.


    Laviniafoto: captură Pro Tv
Laviniafoto: captură Pro Tv

Deşi a plecat acasă, tânăra a promis că îşi va încerca norocul şi în sezonul viitor. "Vin şi la anul. Nu scăpaţi aşa uşor de mine", a adăugat Lavinia cu gâtuită de emoţie.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Flick și soția lui, Denisa, și-au luat o lună de vacanță
images (2) jpg
ana morodan jpg
alexandra stan instagram jpg
image png
image png
image png
image png
image
image