Ela Crăciun, prinţesă la Istanbul. A fugit într-o escapadă romantică cu soţul ei

Ultima actualizare:

Ela Crăciun a evadat în weekend într-o excursie romantică alături de soţul ei, în Istanbul. Pregătită cu ceva vreme înainte, călătoria le-a permis celor doi să se relaxeze după o perioadă extrem de stresantă cu examenele celor mici şi numeroasele proiecte de blogging ale Elei.

Odată ajunşi în Istanbul, celebra mămică i-a făcut o surpriză soţului, s-a îmbrăcat cu o costumaţie de prinţesă şi a făcut câteva poze într-unul dintre decorurile spectaculoase ale palatului Topkap.

Vedeta şi-a pus în evidenţă trupul de la care localnicii nu şi-au putut lua ochii. Pozele au făcut furori şi pe Instagram, unde urmăritorii săi au avut o avalanşă de complimente.

“Surpriza era menită să fie pentru soţul meu. Am schimbat atmosfera Bucureştiului şi am vrut să ne înconjurăm de peisajele şi istoria locului. Nu mi-am închipuit că va fi altceva decât o joacă amuzantă pentru un cuplu de străini pierduţi pe străzile aglomerate ale Istanbulului”, a spus Ela. 



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
bianca dan jpg
banner anamaria ferentz jpg
Anca Turcasiu, foto Instagram  jpg
Ioana Ignat și Crina Abrudan și-au unit forțele în Dubai
image png
6 dan negru si florin piersic jpg jpeg
Carmen Brumă, de nerecunoscut
Tily Niculae e fericită ca profesoară de engleză
image
image