Emil Rengle face orice pentru a-şi ajuta sora în afaceri! Cum s-a fotografiat coregraful

Ultima actualizare:

    Emil o ajută pe  Dalma cu salonul  de înfrumuseţare
Emil o ajută pe Dalma cu salonul de înfrumuseţare

În 2018 a câștigat marele premiu al competiției „Românii au talent” (PRO TV), iar de atunci a devenit nu doar cunoscut, ci și mai bogat cu 120.000 de euro.

Emil Rengle (29 de ani) a investit banii în pasiunea lui pentru dans, dar și-a ajutat și familia formată din tatăl taximetrist, mama casnică și sora, Dalma (31 de ani), muncitoare la o fabrică din Oradea.

A ajutat-o pe Dalma să-și deschidă propria afacere în domeniul serviciilor de înfrumusețare, iar acum tânăra este o manichiuristă bine cotată în showbiz. Cum sângele apă nu se face, Emil Rengle se străduiește să-i promoveze afacerea. Astfel că vedeta a vizitat-o pe Dalma la salon, de unde a plecat cu unghiile negre. Coregraful s-a pozat pe conturile sociale cu manichiura care a stârnit comentarii. Unii au aplaudat gestul extravagant al lui Rengle, în timp ce alții nu au apreciat moda.

Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
sportpesurse.ro
image
www.bugetul.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
 Radu Andrei Tudor, prezentatorul Newstime, emisiune ce rulează de luni până vineri, la Kanal D2, de la ora 20.00, se descurcă de minune ca tătic
Sofia Vergara a implinit 53 de ani, sursa foto Instagram jpg
Banner Amna
image jpeg
Gabriela Cristea scaled e1693250543479 1024x577 jpg
image png
 Oana Roman, în lacrimi la banchetul fiicei sale pentru terminarea clasei a patra!
image png
image
actualitate.net
image
actualitate.net