EXCLUSIV Câţi bani a luat Sexy Brăileanca pentru show-ul erotic din Gorj: "Dacă vor să plătească mai puţin, să meargă la muzeu!"

Ultima actualizare:

    Sexy-Brăileanca face furori când dansează la barăfoto: Click!
Sexy-Brăileanca face furori când dansează la barăfoto: Click!

Sexy-Brăileanca s-a întors pe scenă în forţă! După o perioadă de câteva luni în care a stat departe de cluburi şi a rămas cu toate hainele pe ea, din cauza iubitului gelos, Florina Mihăilă, pe numele ei real, a făcut un adevărat spectacol fierbinte, desprins parcă din filmele pentru adulţi. Blondina a stat 45 de minute în faţa bărbaţilor încinşi, într-o discotecă din judeţul Gorj, dar a plecat acasă cu buzunarul doldora.

Sexy-Brăileanca a încins imaginaţia bărbaţilor, ba chiar a invitat alături de ea pe scenă un tânăr dornic să facă parte din show-ul ei erotic. Cu trupul acoperit doar de o plasă, blondina a mimat un act sexual în toată regula, privitorii fiind în extaz. Tânăra este obişnuită cu astfel de reprezentaţii, ba chiar recunoaşte sincer că din asta îşi câştigă existenţa.

"Am mimat un act sexual. A fost un show erotic. Pentru o astfel de prestaţie câştig 500 de euro. Am avut trei intrări de câte 15 minute. Pentru mine nu este nimic ieşit din comun! Cine vrea să plătească mai puţin şi vrea să vadă altceva, să meargă la muzeu. Cei care erau în seara aceea în club, ştiau ce va urma, doar pentru asta veniseră. Eu şi în străinătate fac același lucru în cluburi. Și uneori am show-uri de live sex, cu actori. Unii oameni chiar plătesc să vadă cum doi oameni fac sex sub ochii lor. Pentru astfel de show-uri creşte şi tariful. Sunt plătită cu 2000 de euro", ne-a povestit Sexy-Brăileanca.

Tânăra de 27 de ani a revenit la spectacolele fierbinţi cu care s-a consacrat după o absenţă de cinci luni. Blondina renunţase într-o perioadă să se mai dezbrace în cluburi. Florina avea un iubit gelos care nu-i permitea să-şi expună nurii prin discoteci. După ce s-a despărţit de bărbat, Sexy-Brăileanca a fost în depresie, a ajuns la psiholog şi a urmat un tratament medical. De o lună însă şi-a revenit şi de asta s-au convins şi cei prezenţi la show-urile ei. Blondina a dansat săptămâna trecută în Craiova, Râmnicu-Vâlcea şi Târgu-Jiu şi la final a tras linie şi a adunat: 1500 de euro pentru două ore şi 15 minute de dans incendiar.



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
Adrian Mutu jpg
image jpeg
Giulia Anghelescu, foto Instagram jpg
banner vot bun jpg
dan draghici facebook jpg
gabriela cristea instagram jpg
Elena Basescu, foto Facebook jpg
amalia nastase si fiica ei emma la vorbeste lumea jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net