Filmul în care şi-a închiriat vocea e nominalizat la Oscar

Ultima actualizare:

    Tavi Colen şi-a adus fiul,  pe Mario, la premiera  peliculei în România
Tavi Colen şi-a adus fiul, pe Mario, la premiera peliculei în România

Solistul Tavi Colen (47 de ani) este în al nouălea cer de când a aflat că filmul de desene animate ”Vaiana” sau ”Moana”, în varianta originală, a fost nominalizat la Oscar, gală care va avea loc pe 27 februarie, la Los Angeles.

“Lume, lume! Pot să mă mândresc cu faptul că desenul animat «Vaiana» a fost nominalizat la Oscar, cu mari şanse! Vocea în limba română a personajului principal, semizeul Maui, este munca şi sudoarea mea! Şi sunt tare mândru!”, a spus el, plin de entuziasm.

Artistul a acceptat să-şi închirieze vocea, pe câteva sute de euro, potrivit apropiaţilor, şi de dragul fiului său, Mario (9 ani), pe care de altfel l-a şi adus la premiera filmului care are sute de mii de fani şi în România. Vocea semizeului Maui, în varianta americană, este a celebrului actor Dwayne Johnson. 



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
image jpeg
Marcel Pavel alaturi de mama sa, foto Facebook jpg
Anca Turcasiu, Calin Serban, foto captura Instagram  jpg
643859799 25016416578035140 8269799984715235458 n jpg
oana sirbu jpg
Marina Almasan, foto Facebook jpg
Dan Negru, Principesa Ileana, foto captura video, Pinterest jpg
Nelu Cortea, care a făcut un duo perfect cu Cătălin Bordea și la America Express, abia așteaptă să înceapă emisiunea de la Antena 1
image
actualitate.net
image
actualitate.net