Florin Dumitrescu a trecut într-o nouă etapă a vieții sale: «Nu am dormit toată noaptea»

Ultima actualizare:

    Florin Dumitrescu are două fetițe minunateFoto: arhivă personală
Florin Dumitrescu are două fetițe minunateFoto: arhivă personală

În viața fiecărui părinte există multe momente importante când vine vorba despre copiii lui: primii pași, primii dințișori sau prima zi de școală sunt doar câteva dintre aceste clipe de maximă intensitate pentru mamele și tații din toată lumea.

Florin Dumitrescu a avut norocul de a nu scăpa de aceste emoții. Alături de soția lui, Cristina, Florin a reușit să întemeieze o familie de vis, din care nu lipsesc două fetițe: Ava și Mia. Cele două au început grădinița, mână în mână, ca prietene și surori. Bucătarul-vedetă de la "Chefi la cuțite" le-a împărtășit prietenilor virtuali emoțiile trăite în această zi specială.


    Fetițele lui Florin Dumitrescu merg împreună la grădinițăFoto: Facebook
Fetițele lui Florin Dumitrescu merg împreună la grădinițăFoto: Facebook

"Nu am dormit toată noaptea, de emoții... Știam că dimineața va fi zarva mare în casă pentru că urma prima zi de grădiniță la grupa mijlocie pentru Ava și prima zi de grădiniță pentru Mia. Abia ne-am obișnuit cu ideea că Ava a crescut și își poartă de grijă singurică cât e la grădiniță, acum o urmează și Mia. Stau cu Cristina in fata grădiniței și așteptăm să vedem dacă mititica noastră se acomodează și e bine. Cred că mulți dintre voi fac același lucru acum. Offf, cred că e mai greu pentru noi decât pentru micuții noștri", a scris Florin, mesaj alături de care a publicat o imagine cu prințesele lui.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image png
kylie jenner costum baie alb instagram jpg
taylor swift travis kelce instagram jpg
image png
banner alexandra capitanescu jpg
banner italia jpg
banner cristina cioran png
banner ela craciun png
image
image