Fostul soț al Elenei Băsescu a ajuns la mănăstire

Ultima actualizare:
Google Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

    Elena Băsescu și Bogdan Ionescu
Elena Băsescu și Bogdan Ionescu

Bogdan Ionescu, alias Syda, a ajuns să se roage alături de iubita lui la Mănăstirea Sucevița. Cei doi au publicat o serie de fotografii în care par foarte fericiți împreună.

Fostul soț al Elenei Băsescu și-a găsit fericirea alături de Maria, o tânără model cu care se plimbă peste tot în lume. Recent, cei doi au ajuns la Mănăstirea Sucevița, unde nu doar s-au rugat, ci au făcut și o adevărată sesiune foto.  

Pare că atât Bogdan Ionescu, cât și Elena Băsescu, deși își continuă viețile separat, și-au găsit jumătățile. Dacă fiica cea mică a lui Traian Băsescu așteaptă un copil cu noul iubit (n.r. mai are doi din căsnicia cu Syda), fostul soț se plimbă cât îl țin puterile alături de noua lui cucerire. 


    Bogdan Ionescu și Maria GrigoriuFoto Instagram
Bogdan Ionescu și Maria GrigoriuFoto Instagram

Bogdan Ionescu și Elena Băsescu au fost căsătoriți timp de patru ani. Iubita lui actuală, Maria, este de meserie fotomodel.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Captura de ecran din 2026 04 11 la 15 05 56 png
marian godina facebook jpg
andreea balan instagram jpg
1 rosie huntington whiteley gettyimages 1012673286 jpg jpeg
banner mihai albu jpg
1200x 600 7 10 1024x512 logo png
Andreea Perju a plecat de la nunta Andreei Bălan cu gândul că nu vrea să prindă buchetul de mireasă
image jpeg
image
image