FOTO Andreea Bălan, vacanţă de vis în Egipt

Ultima actualizare:
Andreea a călărit o cămilă în deşert
Andreea a călărit o cămilă în deşert

După o perioadă plină de concerte şi deplasări, cântăreaţa a plecat într-o vacanţă în Egipt, pentru a-şi reîncărca bateriile.

Andreea Bălan a părăsit România pentru câteva zile şi se bucură de temperaturile mai ridicate din Egipt. După ce în luna decembrie a avut o perioadă foarte aglomerată, cu multe concerte şi evenimente, începutul anului este dedicat unei binemeritate vacanţe. Cântăreaţa a încheiat anul precedent cu un tur de forţă, în noaptea de revelion având 10 concerte, oboseala acumulându-se. În Egipt Andreea a vizitat piramidele şi muzeele locale, dar s-a plimbat şi cu cămila prin deşert.

Vestigiile egiptele au fost şi ele vizitate de cântăreaţă
Vestigiile egiptele au fost şi ele vizitate de cântăreaţă

Andreea Bălan a început anul cu o vacanţă
Andreea Bălan a început anul cu o vacanţă

Îmbrăcată lejer, Andreea a vizitat ruinele palatelor egiptene
Îmbrăcată lejer, Andreea a vizitat ruinele palatelor egiptene


    Îmbrăcată lejer, Andreea a vizitat ruinele palatelor egipteneFoto Arhivă Personală
Îmbrăcată lejer, Andreea a vizitat ruinele palatelor egipteneFoto Arhivă Personală


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Babasha jpg
vica blochina dezvaluiri iubit jpg
image png
Gigi Becali sport ro jpeg
Gabriela Cristea, foto Instagram jpg
banner dan negru maruta png
carmina liviu varciu instagram jpg
Giulia Anghelescu are mari emotii pentru examenele fiicei sale
image
image