FOTO Două perechi eliminate marţi la "Dansează printre stele"

Ultima actualizare:
Diana Munteanu și Stefan
Diana Munteanu și Stefan

Două perechi au părăsit marţi seară competiţia "Dansează printre stele".

Două dintre perechile dragi publicului, Sandra Izbașa și Petrișor Ruge și Diana Munteanu și Stefan au ajuns la final în competiția dansului. Chiar dacă au fost foarte apreciate de-a lungul acestui concurs, drumul lor s-a orit înainte de finala care va avea loc săptămâna viitoare.

Diana şi Ştefan au primit votul de încredere din partea lui Igor, membru al juriului, dar din păcate nu a fost suficient.

Sandra Izbașa și Petrișor Ruge
Sandra Izbașa și Petrișor Ruge

Nea Mărin a fost cel care şi-a manifestat admiraţia pentru Petrişor şi Sandra.

Maria şi Cosmin
Maria şi Cosmin

Maria şi Cosmin au fost votaţi de Mihai Petre şi Jojo şi au fost salvaţi.


    Maria şi CosminFoto Antena 1
Maria şi CosminFoto Antena 1


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
banner Nouria Nouri png
andreea popescu social media jpg
banner bianca dragusanu png
Anca Serea are șase copii foto: Instagram
Irisha nu l-a scăpat aseară din ochi pe celebrul designer Cătălin Botezatu la Unica Urban Party Ce spune Bote despre stilista super sexy
banner marin moraru png
cabiria morgentern jpg
banner corina chiriac png
image
image