FOTO S-a săturat de Keo şi Misty. Vezi unde a plecat Andreea Bălan

Ultima actualizare:
Andreea Bălan în New York
Andreea Bălan în New York

Artista s-a aflat săptămâna trecută în centru unui nou scandal provocat de triunghiul amoros în care a fost prinsă. După ce Keo a declarat că o iubeşte pe Misty şi vrea să fie împreună cu aceasta, Andreea Bălan a fugit în braţele iubitului peste ocean.

Perioada agitată prin care a trecut în ultimul timp au făcut-o pe Andreea Bălan să caute un refugiu şi cum cel mai bine se simte în braţele iubitului, artista şi-a luat o mică vacanţă şi a plecat la New York. "Iubire...liniste...si pace ... in NY", a postat cântăreaţa pe Facebook. Se pare că perioada vacanţei este una nedeterminată, deoarece Andreea plănuieşte să filmeze şi un nou videoclip în acest timp.


    Andreea Bălan în New YorkFoto Facebook
Andreea Bălan în New YorkFoto Facebook


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
doina teodoru scarlatescu 3 1 v1 e1692797242627 jpg
dan negru png
Valentina Pelinel Cristi Borcea 01 Instagram Valentina Pelinel jpg
banner andra jpg
Catalin Botezatu, foto Instagram jpg
Tzanca Uraganu bani falsi captura Tiktok jpg
liliac indian getty1 jpeg
banner Cornelia si Lupu Rednic png
image
image