Gheorghe Turda a făcut 9.000 € de ziua naţională

Ultima actualizare:

    Artistului îi merge  foarte bine  de când e burlac
Artistului îi merge foarte bine de când e burlac

Viaţa merge înainte pentru Gheorghe Turda (68 de ani), după despărţirea cu scandal de Lucia Lazăr (54 de ani), mama Alinei Puşcaş şi femeia alături de care a petrecut cinci ani din viaţă.

Au trecut patru luni de când este burlac, dar nici nu are timp să se gândească la o nouă iubită, căci cariera îl ţine ocupat. “De Ziua Naţională am avut 5 concerte, slavă Domnului, iar a doua zi, pe 2 decembrie, am mai avut o cântare. Mă bucur să fac oamenii fericiţi cu muzica mea”, ne-a declarat Gheorghe Turda.

Astfel, cu un onorariu de 1.500 de euro pentru o reprezentaţie artistică, solistul de folclor a “împuşcat” 9.000 de euro în două zile. Altfel, duminica viitoare, de alegeri, artistul va avea mari emoţii, căci candidează la parlamentare pe listele Partidului România Unită (PRU).



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
lyn may instagram jpg
Bianca Censori 2 jpg
Andreea Antonescu și-a sărbătorit fiica cea mare de două ori
Andreea Raicu, foto Instagram jpg
Horia Brenciu, foto Facebook jpg
Anca Serea, foto Instagram jpg
Dana Rogoz, jurnal de China
mihai si elwira petre
image
image