Ispita Deea de la "Insula iubirii" a dat de gustul celebrității și și-a mărit sânii

Ultima actualizare:

    Deea de la "Insula iubirii" și-a pus silicoaneFoto: arhivă personală
Deea de la "Insula iubirii" și-a pus silicoaneFoto: arhivă personală

În primul sezon din "Insula iubirii", Deea era una dintre fetele care veniseră alături de parteneri pentru a-și testa relația. Nu a durat mult și a căzut în ispită, iar acum, grație audiențelor mari, Deea a fost avansată la rolul de ispită.

A făcut sex în emisiune cu Tomiță, după ce a cedat și a renunțat la relația pe care o avea de patru ani. A fost prima concurentă protagonistă a unei partide de amor fierbinte, iar asta a ajutat-o în carieră. A pus mâna pe un contract pentru sezonul doi din "Insula iubirii" și a participat chiar și la X Factor. Mai mult, a renunțat și la viața de provincie pentru cea din Capitală.

Așa arăta bustul Deei înainte de operație
Așa arăta bustul Deei înainte de operație

În urmă cu trei luni, Deea a apelat și la bisturiu. Nu era mulțumită de mărimea sânilor săi, așa că a ales să-și pună silicoane, iar acum este chiar și mai sexy și gata să-i pună pe toți bărbații pe jar. "Bustul meu era mic și acum arată ok. Am vrut ceva cu aspect natural", a spus bruneta în cadrul emisiunii de miercuri, 13 iulie. 

Așa arată cu silicoane
Așa arată cu silicoane


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Orasul care l a dat pe spate pe Razvan Fodor, foto Facebook jpg
Theo Rose, foto Instagram jpg
Gabriela Cristea, Tavi Clonda, foto Instagram jpg
Dan Negru, foto Instagram jpg
3 marian godina si sotia jpg jpeg
oana roman instagram jpg
banner irina loghin jpg
banner vedete paste jpg
image
image