Jorge a filmat în Miami cu o poloneză şi cu trei românce sexy

Ultima actualizare:

    Jorge şi fetele sexy, la  filmările din America
Jorge şi fetele sexy, la filmările din America

Fostul concurent de la reality-show-ul „Ferma” (PRO TV) a revenit acasă după câteva zile petrecute în SUA, unde a realizat videoclipul melodiei „Danza”.

Jorge – George Papagheorghe (36 de ani) a filmat trei ore şi jumătate pe un vas în Miami - Florida. „E cel mai rapid videoclip din istorie. Mă întorc la prima mea pasiune şi anume muzica latino, e Jorge 100%. Nu mă mai interesează părerile altora. Fac ce îmi place. M-am săturat de oameni care să-mi spună să nu cânt latino că nu intru pe radio. Dar cine sunt ei să-mi spună ce să fac?! O viaţă am şi mai bine trăiesc ce vreau decât să regret că n-am făcut. Indiferent de rezultat”, ne-a povestit Jorge.

„A fost un noroc chior, am găsit românce în Miami când filmam clipul şi pe cineva cu barcă. Un băiat m-a tăguit pe Instagram din greşeală şi aşa am ajuns să lucrez cu persoane de acolo. Am schimbat câteva vorbe şi după aceea ne-am întâlnit acolo şi am filmat cel mai frumos clip la piesa «Danza»”, a mai spus Jorge. 



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
daniel buzdugan facebook jpg
andreea popescu si rares cojoc webp
andreea esca mesaj 1 iunie jpg
banner copii png
Leonard si Monica Doroftei, foto Instagram jpg
Adela Popescu, foto Instagram jpg
Anca Dinicu, foto Instagram jpg
rares cojoc andreea matei instagram jpg
image
image