Juraţii «X Factor» primesc la nas mâncare gătită

Ultima actualizare:

    Delia, Brenciu și  Ștefan Bănică  sunt serviți cu  ciorbe la filmări
Delia, Brenciu și Ștefan Bănică sunt serviți cu ciorbe la filmări

V-ați întrebat vreodată ce mănâncă Horia Brenciu, Delia și Ștefan Bănică la masa de prânz atunci când sunt la filmări?

Ei bine, cei trei jurați de la “X Factor” (Antena 1) nu vin de acasă cu pachețel, nu-și comandă pizza, ci sunt serviți ca la restaurant. „Cei de aici ne răsfață în pauze cu tot felul de mâncăruri gătite. Recunosc, eu abia aștept ciorbița, e mereu preferata mea. Uneori, îmi fură Dani Oțil lingura și trebuie să alerg după el ca să mi-o dea”, ne-a povestit Delia.

Întrebat dacă a intrat la dietă ca să dea mai bine pe sticlă, Horia Brenciu ne-a răspuns, în stilu-i caracteristic. “Sigur. Am două afișe cu Bănică. Unul e în cămară și celălalt în frigider. De fiecare dată când vreau să iau vreun aliment de acolo, mă sperii și trântesc ușa”, ne-a declarat Brenciu, pe care în ultima vreme abia îl mai cuprind celebrele lui veste.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Oana Roman a slăbit mult
banner irinel columbeanu png
Antonia, Dominic și Alex formează o familie fericită jpeg
Alexandra și Radu Bucălae au fost eliminați  în ediția din 15 ianuarie, la Power Couple foto: Antena 1
Călin Geambaşu foto Click
andreea popescu si rares cojoc webp
elena udrea jpg
Ruby e sexy dar mai trece din când în când și la cratiță
image
image