Loredana Groza, în ambulanță, după ce i s-a făcut rău. Cum se simte artista

Ultima actualizare:

    Loredana Groza a publicat o imagine din ambulanțăFoto: Facebook
Loredana Groza a publicat o imagine din ambulanțăFoto: Facebook

Cântăreața Loredana Groza a ajuns, duminică, 19 septembrie, în grija medicilor de la ambulanță, după ce acesteia i s-a făcut foarte rău. Nu se cunoaște momentan cauza pentru care artista a apelat la intervenția unui echipaj medical.

Artista a publicat o imagine în mediul online în care pare că se află într-o ambulanță - în spatele său aflându-se un cadru medical. „Mă simt mai bine. Vă mulțumesc pentru toată grija și sprijinul acordat. Toată dragostea și recunoștința mea”, a fost mesajul care a însoțit fotografia cântăreței. Loredana nu a dezvăluit momentan motivul pentru care a fost nevoită să ceară ajutorul medicilor.

Cântăreața a participat de curând la nunta Simonei Halep, unde s-a prezentat și în calitate de invitat dar și de artist. Aceasta a întreținut atmosfera cum numai ea știe. „A fost o noapte magică, a fost absolut minunată atmosfera. De la invitaţi, de la felul în care a fost aranjată locaţia şi bineînţeles faptul că am văzut-o pe Simona într-o altă ipostază decât cea de pe terenul de tenis, foarte elegantă, foarte frumoasă, foarte fericită. E o zi memorabilă pentru toţi cei care au fost prezenţi aseară. S-a dansat încontinuu”, a declarat recent Loredana.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
cheloo jpeg
Banner Irinel Columbeanu
reese witherspoon rochie roz profimedia jpg
banner cornel pasat jpg
Mai face Carmen Negoiță vacanțe cu cei doi copii?
Xonia și-a vizitat părinții în Australia
banner grecia png
valentin sanfira jpg
image
image