Margherita de la Clejani, în centrul unul nou scandal. A fost implicată și Poliția

Ultima actualizare:
Google Adaugă-ne ca sursă preferată în Google

Margherita a intrat într-un nou conflict, în urmă cu scurt timp, cu angajatele unei societăți comerciale. În momentul în care polițiștii au ajuns în respectiva locație, Margherita plecase deja.

Oamenii legii au fost solicitați de angajatele care susțin că au fost agresate. A fost deschis un dosar sub aspectul săvârșirii infracțiunii de amenințare, lovire și alte violențe.

„La data de 16 septembrie a.c., în jurul orei 14:00 prin apel 112 Secția 1 Poliție a fost sesizată cu privire la un conflict dintre o femeie și angajatele unei societăți comerciale. La locație au sosit polițiștii care au luat legătura cu angajatele firmei, femeia care ar fi fost implicata nemaifiind prezentă la fața locului. În cauză polițiștii au întocmit un dosar sub aspectul săvârșirii infracțiunii de lovire și alte violențe și amenințare, iar cercetările continuă pentru stabilirea împrejurărilor care au condus la producerea evenimentului”, a transmis Poliția Capitalei, conform antena3.ro.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Niole Kidman  foto   Profimedia jpg
conchita wurst foto reuters
Loredana Groza, foto Instagram  jpg
rares cojoc andreea popescu instagram jpg
De ce alege Cătălin Botezatu să meargă în Egipt, acolo unde a fost deja de peste 30 de ori
gabriela cristea (1) jpg
lady victoria hervey cannes 2026 gettyimages jpg
dino muradian instagram jpg
image
image