Mihai Petre, show de dans la Antena 1? Ce pregăteşte după "Asia Express"

Mihai Petre, show de dans la Antena 1? Ce pregăteşte după "Asia Express"

Ultima actualizare:

S-a întors de la “Asia Express” unde a concurat cot la cot cu soţia sa. Apoi, a plecat în vacanţă în Italia cu fetele sale, dar şi cu Smiley, Gina Pistol şi micuţa Josephine. Iar acum s-a întors acasă cu forţe proaspete şi pregăteşte noi emisiuni.

Pentru că, se pare că Mihai Petre (42 de ani), fostul jurat de la „Românii au talent”, nu a plecat de la Pro TV doar ca să fie concurent la „Asia Express”. El și producătoarea Mona Segall au mai colaborat la Pro TV, dar și la Antena 1 la „Dansez printre stele”, „Ham Talent” şi „Asia Express”, iar acum se pune la cale un nou show de dans în care Mihai şi Elwira vor face parte din juriu. Showul ar intra în grila din 2022 a postului Antena1.

Până atunci, vom vedea în această toamnă aventurile celor doi dansatori-soţi pe Drumul Împăraţilor, în sezonul 4 din „Asia Express”. 



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Alina Laufer avea nevoie de o vacanță și a ales ca destinație Grecia
image png
banner Alessandro Safina jpg
Georgina Rodriguez  sursa   Instagram jpg
iuliana luciu jpg
mihaela radulescu (4) jpg
ana odagiu instagram jpg
banner oana lis png
image
image