Monica Gabor s-a întors în România. Cum face și aici bani pentru Mr. Pink

Ultima actualizare:

    Monica preferă să mai copilărească, până să devină din nou mămică foto: arhiva personală
Monica preferă să mai copilărească, până să devină din nou mămică foto: arhiva personală

Monica Gabor s-a întors în România. Aceasta a venit pentru a-și petrece Paștele alături de Irina, fiica sa, dar și pentru a se vedea cu una dintre prietenele sale, Mădălina, care a și așteptat-o la aeroport.

După un zbor lung, fosta doamnă Columbeanu a dat cu nasul de presă, dar și de câțiva admiratori. O fană a abordat-o pentru a-i da un cadou. Încântată de darul primit, Monica l-a arătat tuturor. În același timp, aceasta și-a exprimat dorința de a ajunge mai repede acasă pentru a gusta din preparatlee românești, cărora le-a dus dorul.

Îmbrăcată simplu, în negru, dar cu o poșetă scumpă la braț, ceea ce a atras atenția a fost șapca pe care o purta, una inscripționată cu logo-ul aplicației de mobil pe care a dezvoltat-o iubitul ei, chinezul Mr. Pink, și pe care ea o promovează. În acest fel, cea supranumită "scorpia de la Izvorani" s-a asigurat că face reclamă aplicației iGo.live.


    Monica Gabor, cu reclama pe șapcăFoto: captură video
Monica Gabor, cu reclama pe șapcăFoto: captură video


Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
doina teodoru scarlatescu 3 1 v1 e1692797242627 jpg
dan negru png
Valentina Pelinel Cristi Borcea 01 Instagram Valentina Pelinel jpg
banner andra jpg
Catalin Botezatu, foto Instagram jpg
Tzanca Uraganu bani falsi captura Tiktok jpg
liliac indian getty1 jpeg
banner Cornelia si Lupu Rednic png
image
image