Narcisa, în lacrimi de amărăciune: "Nu am furat nimic"

Ultima actualizare:
Narcisa a fost adusă la Judecătorie în această dimineţă. Când a ieşit din duba poliţiei, avea lacrimi în ochi şi era foarte tristă
Narcisa a fost adusă la Judecătorie în această dimineţă. Când a ieşit din duba poliţiei, avea lacrimi în ochi şi era foarte tristă

După ce, acum câteva zile, declara senină la Antena 1 că nu regretă nimic din ce a făcut, deoarece a acţionat din dragoste, Narcisa are acum o altă stare de spirit.

În această dimineaţă, soţia lui Guţă a fost dusă la Judecătorie, pentru a face contestaţie la decizia procurorilor de a o reţine 30 de zile.

Cu cătuşe la mâini şi lacrimi în ochi, femeia a ieşit duba poliţiei însoţită de doi oameni ai legii. Zilele pe care le-a petrecut în puşcărie au făcut-o pe Narcisa să-şi piardă din avântul pe care-l avea înainte de a fi închisă.


    Narcisa a fost adusă la Judecătorie în această dimineţă. Când a ieşit din duba poliţiei, avea lacrimi în ochi şi era foarte tristăCaptură Antena Stars
Narcisa a fost adusă la Judecătorie în această dimineţă. Când a ieşit din duba poliţiei, avea lacrimi în ochi şi era foarte tristăCaptură Antena Stars

Ea susţine că nu i-a furat Mădălinei Dumitriu nimic şi vrea să fie eliberată.

"Nu am furat nimic, în viaţa mea. Îl iubesc pe Alberto mult de tot", a spus ea, înainte să apară în faţa judecătorilor, potrivit Antena Stars.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
banner Nouria Nouri png
andreea popescu social media jpg
banner bianca dragusanu png
Anca Serea are șase copii foto: Instagram
Irisha nu l-a scăpat aseară din ochi pe celebrul designer Cătălin Botezatu la Unica Urban Party Ce spune Bote despre stilista super sexy
banner marin moraru png
cabiria morgentern jpg
banner corina chiriac png
image
image