Narcisa lui Guţă a venit cu 100.000 de euro la tv! Motivul "aroganţei"

Ultima actualizare:

    Cătălin Măruţă a arătat publicului banii pe care i-a adus Narcisa în studiocaptură: Pro TV
Cătălin Măruţă a arătat publicului banii pe care i-a adus Narcisa în studiocaptură: Pro TV

Ameninţată de Beyonce de România cu tribunalul, care a spus că-i cere 100.000 de euro despăgubiri, Narcisa Guţă a venit la emisiunea de luni a lui Măruţă cu banii.

Gestul a fost făcut pentru a-i demonstra actualei iubite a lui Nicolae Guţă că are suficiente resurse financiare, dar că nu-i va da niciun sfanţ.

"Nu era mai bine să-i ceri scuze lui Beyonce decât să vii cu banii?", a întrebat Măruţă.

"Niciodată în viaţa mea nu o să-i cer scuze lui Biocar", a răspuns Narcisa nervoasă.

Narcisa a venit cu cu două gărzi de corp în emisiunea tv
Narcisa a venit cu cu două gărzi de corp în emisiunea tv

Intrat în direct prin telefon, Nicolae Guţă a spus că-şi susţine iubita, pe Mădălina, şi că va merge cu ea la tribunal pentru a o da în judecată pe Narcisa.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
banner Nouria Nouri png
andreea popescu social media jpg
banner bianca dragusanu png
Anca Serea are șase copii foto: Instagram
Irisha nu l-a scăpat aseară din ochi pe celebrul designer Cătălin Botezatu la Unica Urban Party Ce spune Bote despre stilista super sexy
banner marin moraru png
cabiria morgentern jpg
banner corina chiriac png
image
image