Panică la Simona Gherghe în platou: Narcisei lui Guţă i s-a făcut rău

Ultima actualizare:

    Narcisa Guţă a aşteptat întinsă pe o canapea venirea ambulanţeicaptură Antena 1
Narcisa Guţă a aşteptat întinsă pe o canapea venirea ambulanţeicaptură Antena 1

Momente de nelinişte luni după-amiază, la emisiunea Simonei Gherghe de la Antena 1. Narcisa Guţă, invitată în platou, s-a simţit foarte rău după o tiradă la adresa lui Beyonce de România şi a fost nevoie de intervenţia unui echipaj medical.

Narcisa a ieşit din platou şi şi-a pierdut echilibrul. A primit ajutor de la cei aflaţi în jur, care au aşezat-o pe o canapea şi au chemat o ambulanţă.

"Nu am mâncat astăzi, nu am avut poftă", le-a spus Narcisa.

La sosirea salvării, femeii i s-a administrat o perfuzie cu glucoză pentru a-şi reveni.



Parteneri

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
banner Nouria Nouri png
andreea popescu social media jpg
banner bianca dragusanu png
Anca Serea are șase copii foto: Instagram
Irisha nu l-a scăpat aseară din ochi pe celebrul designer Cătălin Botezatu la Unica Urban Party Ce spune Bote despre stilista super sexy
banner marin moraru png
cabiria morgentern jpg
banner corina chiriac png
image
image