«Pentru mine, Oana are 15 ani, se comportă ca o adolescentă»

Ultima actualizare:

    Palestinianul Alex Ashraf  o răsfaţă pe Oana Zăvoranu  ca pe o prinţesă
Palestinianul Alex Ashraf o răsfaţă pe Oana Zăvoranu ca pe o prinţesă

Oana Zăvoranu (43 de ani) şi-a refăcut viaţa, anul acesta, la cinci ani de la divorţul de Pepe, jurându-i credinţă palestinianului Alex Ashraf (29 de ani).

Cei doi îşi trăiesc povestea de dragoste departe de ochii curioşilor. Soţul Oanei este încântat peste măsură de căsnicia lor: “Ne înţelegem foarte bine. Suntem nebuni împreună, nimic nu s-a schimbat din atitudinea ei, ne distrăm, ne trăim copilăria. Pentru mine ea are 15 ani, este ca o adolescentă. Are un suflet, un chip, un corp foarte tânăr şi perfect. Uneori sunt gelos pe felul în care arată. În loc să îmbătrânească, întinereşte, pe zi ce trece”, a declarat el, pentru Click!

Oana Zăvoranu a rărit-o şi cu scandalurile la tv, de trei ani, de când este implicată în această poveste de dragoste, fiind preocupată însă şi de afacerile pe care le-a moştenit după decesul mamei ei, Marioara.   



Parteneri

image
www.fanatik.ro
image
observatornews.ro
image
iamsport.ro
image
www.antena3.ro
image
www.gandul.ro
image
as.ro
image
playtech.ro
image
www.fanatik.ro
image
www.cancan.ro
image
www.viva.ro
image
www.unica.ro
image
playtech.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
www.stiripesurse.ro
image
okmagazine.ro
image
okmagazine.ro
image
historia.ro
image
historia.ro
Adina Buzatu, foto Facebook jpg
Violeta Banica si Andreea Marin, foto Instagram jpg
Pentru Adina Halas programul de somn este foarte important
Dani Oțil, Gabriela Prisacariu, foto Instagram jpg
Loredana Groza, foto Instagram jpg
Mara Banica, foto Facebook jpg
saveta bogdan 9 jpg
banner concediati jpg
image
actualitate.net
image
actualitate.net